SALÓN ELEKTROMOBILOV 2022 BRATISLAVA: ZOZNÁMTE SA S NABÍJACÍMI STANICAMI PRE ELEKTROMOBILY OD UGV CHARGERS

Najväčšia špecializovaná výstava elektromobilov na Slovensku, Salón Elektromobilov 2022 Bratislava, návštevníkov privíta už onedlho. Svoje brány otvorí v nákupnom stredisku Bory Mall už v termíne 20. až 22. mája 2022.

Počas trojdňovej akcie budú na jednom mieste vystavené desiatky elektromobilov a plug-in hybridov, ktoré sa dajú kúpiť na Slovensku. Pripravené budú testovacie jazdy, prednášky, diskusie, prezentácie aj súťaže o hodnotné ceny. To všetko a omnoho viac čaká na všetkých návštevníkov Salónu Elektromobilov 2022 Bratislava.

Nebude to len o výstave áut. Priestor bude patriť aj prezentácii praktických riešení pre každodenný život s elektromobilom. To znamená, že okrem zástupcov z radu automobiliek budú priamo v centre diania prítomní aj odborníci na problematiku nabíjania elektromobilov a plug-in hybridov.

Svoje unikátne nabíjacie stanice na Salóne Elektromobilov vystaví aj ukrajinský výrobca UGV Chargers, ktorý to má všetko pod palcom. Navrhuje a vyrába nabíjacie stanice pre elektromobily, vyvíja špecializovaný softvér aj mobilnú aplikáciu. Okrem toho buduje nabíjaciu infraštruktúru pre elektromobily, ako aj vlastnú sieť nabíjacích staníc

Nabíjacie stanice UGV Chargers na Salóne Elektromobilov 2022 Bratislava

Ponuka nabíjacích staníc od UGV Chargers je komplexná a pokrýva všetky potrebné segmenty od rýchlonabíjacích staníc s výkonom do 160 kW, cez konvenčné nabíjacie stanice s výkonom do 22 kW až po prakticky akékoľvek riešenie na mieru – prispôsobenie nabíjacieho výkonu, úprava softvéru alebo osadenie konkrétneho počtu nabíjacích konektorov.

Nabíjacie stanice UGV Chargers sú inštalované na parkoviskách obchodných a kancelárskych centier, pri reštauráciách, hoteloch či fitness klubov, ale aj pri obytných komplexov. Jednoducho všade tam, kde je dopyt po nabíjaní elektromobilov. Dokonca sú navrhnuté tak, aby ich bolo možné poľahky začleniť aj do existujúcej siete čerpacích staníc.

EV Charging Stations UGV Chargers-2

Nabíjačky UGV majú pohodlnú správu nabíjania cez aplikáciu alebo webový prehliadač. Softvér bol vyvinutý inžiniermi UGV Chargers a je možné ho prispôsobiť potrebám zákazníkov a spotrebiteľov. 

Diaľkové ovládanie elektrických staníc, monitoring nabíjania, rezervácia staníc, pohodlné účtovanie i možnosť súčasného nabíjania viacerých vozidiel. To všetko a omnoho viac umožňuje rýchlo a pohodlne nabiť elektromobil na rýchlonabíjacích staniciach UGV Chargers.

Príďte na Salón Elektromobilov 2022 Bratislava a zoznámte sa s nabíjacími stanicami UGV Chargers!

Pre objednanie nabíjacích staníc EV kontaktujte UGV Chargers:

Zverejnené 16. May

ČÍTAJ VIAC