INŠTALÁCIA ELEKTRICKEJ NABÍJACEJ STANICE PRE ELEKTRICKÉ VOZIDLO NA ČERPACEJ STANICI

Spoločnosť UGV Chargers ponúka majiteľom čerpacích staníc riešenie na inštaláciu elektrických nabíjacích staníc na území čerpacích staníc.

Inštalácia a údržba elektrickej nabíjacej stanice pre elektromobil na čerpacej stanici si nevyžaduje také výrazné náklady ako pri vybavení čerpacej stanice a po čase vám jej masové využívanie začne prinášať stabilný zisk – veď doplnková služba na čerpacej stanici len priláka novú kategóriu zákazníkov – majiteľov elektromobilov. Najmä ak sa čerpacia stanica nachádza na medzimestských diaľniciach.

Výhody pre majiteľov čerpacích staníc:

  1. stály zisk: maximálna doba návratnosti elektrickej nabíjacej stanice je 9 mesiacov pri jej minimálnom zaťažení
  2. rozvoj “zeleného” podnikania: podpora prioritnej oblasti, ktorá sa rozvíja v dôsledku rýchleho rastu počtu elektrických vozidiel v krajine
  3. rozšírenie služieb poskytovaných na čerpacích staniciach pomáha nielen prilákať nových zákazníkov, ale aj minimalizovať vplyv rizík v odvetví

Schéma spolupráce pri inštalácii elektrických nabíjacích staníc na čerpacích staniciach:
Úlohy pre čerpacie stanice:

  1. poskytnutie miesta na nabíjanie elektrických vozidiel
  2. položenie elektrického vedenia k nabíjacej stanici
  3. vybavenie miesta inštalácie elektrickej nabíjacej stanice rozvádzačom

Nabíjanie elektromobilu na čerpacej stanici, jeho inštalácia a údržba nevyžaduje také významné náklady ako pri vybavení čerpacej stanice, ale po čase vám jeho masové využívanie začne prinášať ďalší zisk – pretože nová služba na čerpacej stanici len priláka novú kategóriu zákazníkov – majiteľov elektromobilov. Najmä ak sa čerpacia stanica nachádza na medzimestských diaľniciach.

Ak si chcete objednať nabíjacie stanice, obráťte sa na špecialistov spoločnosti UGV Chargers:

telefón: 0944 760 176 , email: sales@ugv.sk

Zverejnené 13. Jún