INŻYNIER ELEKTRYK

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie elektrotechniki / automatyki / produkcji urządzeń radiowych
  • Znajomość języków obcych –  angielski, ukraiński/rosyjski.
  • Znajomość sprzętu (Siemens, Schneider itp.) do rozwoju zautomatyzowanych systemów sterowania i systemów dystrybucji energii 0,4 kV.
  • Wiedza i doświadczenie w programach: EPLAN ELECTRIC P8 / EPLAN PROPANEL P8, AUTOCAD, Microsoft Office.
  • Mile widziane doświadczenie w programach CAD 3D: Inventor, NX, Solid Works, Revit.
  • Znajomość nowoczesnych technologii komputerowych, środków komunikacji i łączności, komputerowych systemów wspomagania projektowania.
  • Znajomość metod projektowania inżynierskiego.
  • Doświadczenie zawodowe od 2 lat.
  • Doświadczenie w uruchamianiu, regulacji zautomatyzowanych systemów sterowania.
  • Gotowy do podróży.
  • Wymagania osobiste: odpowiedzialność, analityczne myślenie, sumienność, uważność, dokładność, umiejętność uczenia się.

Obowiązki:

  • Opracowanie schematów blokowych narzędzi automatyzacji.
  • Wybór i uzasadnienie rodzajów oprzyrządowania.
  • Opracowanie rysunków instalacyjnych oprzyrządowania i automatyki  i elementów pomocniczych.
  • Opracowanie schematów automatyzacji, arkuszy sygnałowych, arkuszy silników itp.
  • Opracowanie schematów zewnętrznych połączeń systemów sterowania.
  • Opracowanie dokumentacji elementów systemu sterowania (szafy, panele) i ich specyfikacji, wsparcie instalacyjne
  • Opracowanie i zaprojektowanie kompleksowych rozwiązań technicznych zgodnie z wymaganiami klienta i najnowszymi trendami technologicznymi

Co oferujemy:

  • Praca w dużej i stabilnej firmie w młodym i dynamicznym zespole;
  • Możliwość udziału w międzynarodowych projektach.
  • Rodzaj zatrudnienia: pełny etat.
  • Wynagrodzenie zależy od indywidualnych umiejętności i doświadczenia.
  • Perspektywa podniesienia poziomu płac dzięki niezależnej i wysokiej jakości realizacji projektów.
  • Możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego w firmie.

Nasz zespół jest otwarty na inicjatywę, pracę na efekt końcowy, samorozwój. Chęć uczenia się nowych rzeczy, chęć rozwoju poprzez studiowanie nowych obszarów wiedzy. Oferujemy wiele ciekawych nowych projektów, możliwość samorealizacji dla młodych profesjonalistów.

Każdy kandydat, który odpowie na obecny wakat, jest dla nas ważny. Jeśli nie masz pewności lub Twoje doświadczenie nie spełnia więcej niż jednego kryterium, prześlij swoje referencje, aby nasi eksperci mogli z Tobą porozmawiać. Być może szukamy właśnie Ciebie!

Prosimy o przesłanie CV na adres:

telefon: 0944 760 176 , email: sales@ugv.sk

Opublikowane 18 kwietnia 2022 r.

Czytaj więcej