VÝSTAVBA SOLÁRNYCH ELEKTRÁRNÍ

Naša firma sa venuje zeleným energijam a stavbám. Ponúkame Vám komplektú službu od predaja, dopavy, až po montáž. Poskytujeme VIP starostlivosť pre každého. Venovať sa Vám bude odborný tím a podrobne Vás oznámi s každým systémom, aby ste sa mohli rozhodnúť pre taký, ktorý bude vyhovovať práve Vám. Na objednávku vám vybraný systém privezieme až k domu , na požiadanie odborne zapojíme a sprevádzkujeme.
Poradíme Vám s komfortnou obsluhou a zaškolíme pre efektívne využitie všetkých funkcií . Za kvalitu 100% ručíme! Garantujeme špičkovú kvalitu všetkých systémov a poskytujeme vysoké záručné doby.

PONÚKAME VÁM VEĽA VÝHOD OPROTI KONKURENCII

  • Bezplatne vám vypracujeme štúdiu šitú na mieru, s posúdením technických a ekonomických ukazovateľov.
  • Zabezpečíme komplexnú administratívnu a technickú dokumentíciu pripojenia zdroja.
  • Realizácie projektov, ponuku služieb a dodávky produktov zabezpečujeme tímom profesionálnych pracovníkov resp. v spolupráci s renomovanými externými partnermi.
  • Odbornosť v oblasti solárnych zariadení a inovácií v tejto oblasti

AKO PRACUJEME:

OBJEDNAŤ

Medzi našich klientov patria obce a mestá, vyššie územné celky, priemyselné spoločnosti, malé a stredné podniky, štátne a súkromné organizácie, taktiež spoločnosti správy budov, obchodných centier, priemyselných parkov a rôznych areálov. Ponúkame riešenia aj pre nemocnice, univerzity, školy, športové kluby. Účinnosť, bezpečnosť a životnosť solárnej elektrárne závisí od kvality inštalácie. Vo fáze výpočtov odborníci berú do úvahy elektrické a mechanické vlastnosti zariadenia. Pri inštalácii analyzujú strechu, uhol sklonu, svetový smer, viacsmerovosť solárnych polí. Preto je dôležité zveriť inštaláciu solárnej stanice profesionálom.

Inštalujeme solárne panely NA AKÉKOĽVEK ÚČELY

solar power plant for home (5)
Pre domacnosti
Autonomous lighting poles
Verejné osvetlenie
production
Pre podniky

JEDNOTKA SLNEČNEJ STANICE

SOLÁRNA ELEKTRÁREŇ DO DOMÁCNOSTI, MOŽNOSTI VYUŽITIA

Solárna elektráreň je váš vlastný spôsob využitia slnka ako neobmedzeného alternatívneho zdroja energie. Rozhodnutím o inštalácii solárnej elektrárne ušetríte až 70 % elektriny, znížite závislosť na nepredvídateľnom zvýšení cien za elektriku , poistíte sa proti výpadkom elektriny a máte vlastný záložný zdroj energie. Využívanie alternatívnych zdrojov energie je vaším osobným vkladom do budúcnosti Slovenska. Inštalácia 20 kW solárnej stanice na strechu vášho domu sa rovná 300 vysadeným stromom.

PONÚKAME NASLEDUJÚCE VYBAVENIE

PONÚKAME NASLEDUJÚCE TYPY SOLÁRNYCH PANELOV:

NAŠI PARTNERI

PRIPOJENIE NABÍJACÍCH STANIC, SOLÁRNYCH PARKOV DO AKUMULÁTORA /VLASTNÉHO ZDROJA ÚSCHOVY SLNEčNEJ ELEKTRIKY

Posledné roky UGV Chargers cielene presadzujeme politiku prechodu na alternatívne formy energie. Ale vzhľadom na rast spotreby elektrickej energie a s nárastom špičkového zaťaženia elektrickej siete taktiež s rastom nákladov na elektrickú energiu sme vyvinuli UGV Storage – systém batériového skladovania energie (BESS – battery energy storage system).

Na tomto obrázku môžete vidieť zapojenie nabíjacích staníc, solárnych parkov do systému UGV Storage.